זה הזמן ליצור וודאות כלכלית לבית שלכם!

אם אתם רגילים להכנסות יפות וקבועות והתקופה האחרונה מרגישה מטלטלת, אני רוצה להזמין אתכם

להיערכות כלכלית מיידית וממוקדת

בתהליך ליווי אישי וממוקד איתי, ניצור וודאות כלכלית לבית שלכם ויציבות ובסיס כלכלי חזק ליום שאחרי.
ניערך באופן ממוקד ומותאם לתקופה הנוכחית ונתכנן גם קדימה לימים הטובים שיבואו

קאברנייחמנכלית

"אין ספק שבזכות הליווי שלך, תוך כדי וטרום ה'קורונה', אנחנו חווים יותר ביטחון ומסוגלות. מיכל, אני ממש שמחה שפגשנו אותך ושהצלחנו להתאמן בכלים האלה לפני התקופה המאתגרת הזאת"

בפגישה אחת ממוקדת ובליווי שלי למשך חודשיים, נמפה את ההכנסות וההוצאות שלכם בזמנים של שגרה, נבצע את ההתאמות הנדרשות לתקופה הנוכחית ונוודא קודם כל שיש לכם כסף לכל הצרכים החשובים שלכם.
יחד נבחן את הצורך בביצוע פעולות ושימוש בפתרונות היחודיים שעומדים לרשותכם ויעזרו לכם להתמודד עם השינויים בהכנסה ולשמור על תזרים חיובי בחשבון הבנק שלכם.

נעשה את כל הצעדים שיעניקו לכם עכשיו וודאות כלכלית ושקט נפשי

על התהליך עצמו:

בפגישה זו נכיר את הדילמות והאתגרים אתם אתם מתמודדים בתקופה מאתגרת זו.

בסוף הפגישה תקבלו ממני הנחיות במייל לאיסוף המידע הנחוץ לקראת הפגישה העיקרית שלנו, פגישת ההיערכות הכלכלית.

בפגישה זו נתכנן את החודשיים הקרובים (ותוכלו ליישם זאת לבד גם בהמשך אם יהיה צורך). בהתאם להכנסות הצפויות לכם- נתעדף ונתאים את ההוצאות, נעשה סדר בהלוואות ובחסכונות שלכם ונחליט יחד על הפעולות הנדרשות כדי להבטיח שיש לכם מספיק כסף כדי לספק קודם כל את הצרכים הבסיסיים והחשובים ביותר שלכם ואחר-כך את היכולת לחסוך כסף אפילו בתקופה זו. בנוסף, נתכנן גם קדימה לתקופה שאחרי. משך הפגישה עד כ-שלוש שעות.
במשך חודשיים אני אהיה זמינה עבורכם בטלפון/וואטסאפ/מייל/זום להמשך יישום והטמעת תכנית ההיערכות שבנינו וטיפול בדילמות ובאתגרים שעלו במהלך הפגישה.

לפרטים נוספים ושאלות ניתן ליצור קשר

מה תעניק לכם ההיערכות הכלכלית?

למי מתאימה התכנית?

עלות התהליך:
300 ש"ח *3 תשלומים

(900 שקלים)

★בסיום-אפשרות להמשיך לתהליך ליווי כלכלי מלא★

ניתן להצטרף עד 30.4.20

כדי שאוכל להעניק למצטרפים ליווי צמוד, אישי ומקצועי ביותר,
ההרשמה מוגבלת ל-7 משפחות

לפרטים נוספים ושאלות ניתן ליצור קשר

נעים מאוד, אני מיכל נחום אפנג'ר

יועצת ומאמנת מוסמכת לכלכלת המשפחה,
מאמנת ומלווה משפחות ליצירת יציבות וביטחון כלכלי, לתכנון והגשמת היעדים והתכניות הכלכליות העתידיות והנאה מהכסף גם בחיי היום יום.

בעברי, 18.5 שנים כיועצת השקעות ופנסיה בבנק לאומי, בעלת תואר ראשון ושני בכלכלה ומנהל עסקים,
תעודת יועצת לכלכלת המשפחה ומאמנת אישית, חברה באיגוד היועצים והמאמנים לכלכלת המשפחה וממשיכה ללמוד, להתמחות ולהתמקצע בתחום כל הזמן.

אין משהו שמרגש אותי יותר מאשר ללוות משפחה שיוצאת לאט, לאט מהמינוס ומתחילה ליהנות מהכסף שלה, לראות איך אנשים עוברים ממצב תמידי של לחץ ודאגה להנאה ותחושה של רוגע וחופש.

לנהל את הכסף שלנו נכון וליהנות משקט נפשי כי היעדים שלנו מתוכננים ואנחנו מוכנים גם למצבים כלכליים בלתי צפויים זה אפשרי וזה בידיים של כל אחד ואחת מאתנו.
זו תפיסת העולם שלי והיא שמובילה אותי גם בחיי האישיים ביומיום.

בשנים האחרונות אני מלווה משפחות לשינוי כלכלי משמעותי וגם אם בתחילת הדרך זה נראה להן בלתי אפשרי, כל מה שצריך זה מישהו שיוביל אותן בדרך הנכונה ויאיר להן אותה עם פנס, ילמד את הכלים הכלכליים הנכונים אבל גם את הכלים ההתנהגותיים (אם לא בעיקר) ויצור את המוטיבציה לעשות את השינוי.
מישהו שיהיה שם עבורם גם כשקשה ולא יוותר להן ועליהן.
לשמחתי, אני יכולה להיות האדם הזה עבור אותן משפחות בצורה מיטבית שמשלבת את הידע והניסיון הכלכלי שלי יחד עם היכולת שלי לרתום אותן לתהליך ולהוביל אותן להצלחה.

אני מאמינה שהחיים שלנו, הם העסק שלנו ואנחנו,
המנכ"לים והמנכ"ליות!
מיכל נחום אפנג'ר

כלי נגישות