אודות

נעים מאוד,
אני מיכל נחום אפנג'ר
יועצת ומאמנת מוסמכת לכלכלת המשפחה,
מאמנת ומלווה משפחות להיות בשליטה על הכסף וליהנות ממנו ביום יום בלי נקיפות מצפון, לכסות את המינוס ולהיות רגועים כי חוסכים גם לעתיד ומרגישים ביטחון כלכלי,
בלי להרגיש שצריכים להצטמצם בהווה.

בעברי, 18.5 שנים כיועצת השקעות ופנסיה בבנק לאומי, בעלת תואר ראשון ושני בכלכלה ומנהל עסקים,
תעודת יועצת לכלכלת המשפחה ומאמנת אישית, חברה באיגוד היועצים והמאמנים לכלכלת המשפחה וממשיכה ללמוד, להתמחות ולהתמקצע בתחום כל הזמן.

כמו שאפשר לראות, תמיד אהבתי וידעתי לנהל כסף :).
מאז שנת 2017 אני מייעצת, מאמנת ומלווה משפחות לרווחה וביטחון כלכליים.

אין משהו שמרגש אותי יותר מאשר ללוות משפחה שיוצאת מהמינוס ומתחילה ליהנות מהכסף שלה.
לראות איך בהדרגה אנשים עוברים ממצב תמידי של לחץ ודאגה להנאה ותחושה של רוגע וחופש.

ולמה התחלתי לעשות את זה?
כי באופן אישי העברתי את המשפחה הפרטית שלי מחיים בהרגשה תמידית של חוסר וצמצום, לחיים מלאי שפע והנאה מהדברים שאנחנו אוהבים באמת וזה הפך מבחינתי לשליחות.

לנהל את הכסף שלנו נכון וליהנות משקט נפשי כי היעדים שלנו מתוכננים ואנחנו מוכנים גם למצבים כלכליים בלתי צפויים זה אפשרי וזה בידיים של כל אחד ואחת מאיתנו, ללא קשר לנסיבות.
זו תפיסת העולם שלי והיא שמובילה אותי גם בחיי האישיים ביומיום.

אני רואה בכל אחת מאתנו הנשים כמנכ"לית של החיים שלה ובידיה הבחירה איך לחיות אותם.

בשנים האחרונות אני מלווה משפחות לשינוי כלכלי משמעותי וגם אם בתחילת הדרך זה נראה להן בלתי אפשרי, כל מה שצריך זה מישהו שיוביל אותן בדרך הנכונה, יאיר להן אותה עם פנס, ילמד את הכלים הכלכליים הנכונים אבל גם את הכלים ההתנהגותיים (אם לא בעיקר) וייצור את המוטיבציה לעשות את השינוי.
מישהו שיהיה שם עבורם גם כשקשה ולא יוותר להם ועליהם.
לשמחתי, בחרתי להיות האדם הזה עבור אותן משפחות ואני עושה זאת בצורה מיטבית שמשלבת את הידע והניסיון הכלכלי שלי יחד עם היכולת שלי לרתום אותן לתהליך ולהוביל אותן להצלחה.

החזון שלי הוא לחבר כמה שיותר נשים לתחום ניהול הכסף בבית וללמד משפחות לנהל נכון את הכסף שלהם כדי שיוכלו לחיות חיים רגועים, ליהנות מהכסף שלהם ביום יום, להגשים חלומות ויעדים עתידיים וליצור עתיד כלכלי בטוח, ביטחון ויציבות כלכלית בכל סיטואציה בחיים.

המשפחה שלנו היא העסק שלנו ואנחנו-המנכ"ליות!

כלי נגישות